Korunní 38, 120 00 Praha 2 – Vinohrady
Po – Čt: 8:00 – 17:00, Pá: 8:00 – 14:00
+420 224 253 071

O nás

O NÁS

Zajišťujeme komplexní zubní péči

V naší praxi se zaměřujeme na vysoce komplexní ošetření s využitím nejmodernějších poznatků a technologií současné stomatologie.

Dlouhodobá garance veškerého ošetření včetně protetických prací je samozřejmostí. Základní filozofie, kterou se snažíme předat našim pacientům, je preventivní přístup v péči o zuby a dásně.

Naši odborníci

Klademe si za cíl ošetřit každého pacienta co nejšetrněji, maximálně precizně, systematicky a ve špičkové kvalitě.

Šárka Hanousková, DiS.

Diplomovaná dentální hygienistka

Diplomovaná dentální hygienistka. Po dobu studia absolvovala odborné praxe v ordinacích s různým zaměřením a účastnila se mnoha odborných přednášek.

MUDr. Petr Kuvík

Stomatolog

V roce 1995 založil vlastní zubní praxi, ve které se společně se svými spolupracovníky věnuje zejména záchovné a preventivní stomatologii. Od ukončení studií se intenzivně a systematicky vzdělává doma i v zahraničí.

Anna Semerádová, DiS.

Diplomovaný zubní technik

Diplomovaný zubní technik. Po ukončení studia se stala členkou našeho stomatologického týmu.

ZKUŠENOSTI PACIENTŮ

Co říkají naši pacienti

XwLGEuXERoWqnytflstuSA (2)

Chodím k panu doktorovi již přes 10 let, a jsem  velmi spokojený. Pan doktor je velmi milý a laskavý. Pracujeuje velmi pečlivě a kvalitně. Vše vždy vysvětlí, tak že to pochopím i já. 😁

Vlasta IT
  Michaela

  Moc milý pan doktor i všichni v ordinaci. Pan doktor má v ordinaci panoramatický rentgen a celou fotodokumentaci Vám zašle do emailu. Výhoda je i přítomnost dentální hygienistky, takže veškeré potřebné pravidelné prohlídky se dají zvládnout na jednom místě.

  Michaela Farmacie
   Layer-7-284x284-1.jpg

   Přátelská ordinace. Nejvíce mě překvapilo, že ne všechny zákroky u stomatologa musí bolet. Pan doktor mi dopodrobna vysvětlil budoucí zákrok, který navrhuje. Ale řekl mi i to, co se stane, když se tento zákrok neuskuteční. Jeho snaha o záchranu mých zubů je uklidňující a naplňuje mě důvěrou, že jsem ve správné ordinaci.

   Alice Účetní